Zamknięto zapisy na wycieczkę „Orawa i Podhale” – sobota 9 lipca 2022

Wstępny plan wycieczki jest następujący:

Kraków (parking ul. Tetmajera) – Rabka (spacer po parku Zdrojowym) – Kościół w Dębnie Podhalańskim (na liście UNESCO) – Łopuszna (dwór Tetmajerów, kościół w Łopusznej) – Chochołów  – Zubrzyca (Park Etnograficzny) – Sucha Beskidzka (spacer Rynek-Karczma „Rzym”-Park-Zamek Suski) – Kraków (parking ul. Tetmajera).

PLUS w rezerwie kilka niespodzianek krajoznawczych : ) – ale to na bieżąco będziemy podejmować decyzję o ich zwiedzeniu, tzn. jeśli na drogach nie będzie korków, objazdów i opóźnień versus plan wycieczki.

Czas wycieczki ok. 12 godz.

Uwaga:

– Powyższy plan wycieczki może ulec zmianie (np. co do kolejności zwiedzania).

– Wszystkie osoby  zgłaszające się na wycieczkę poprzez wysłanie maila z załączonym formularzem  na Czasnawycieczki@gmail.com otrzymają informację o zakwalifikowaniu na wycieczkę w ciągu 1-2 dni.  Osoby, które zgłoszą się po wyczerpaniu dostępnej puli miejsc  zostaną wpisane na listę rezerwową. Jeśli ktoś z zakwalifikowanych zrezygnuje przed dniem wycieczki to osoby z listy rezerwowej zostaną poinformowane o zakwalifikowaniu na wycieczkę (wg. kolejności zgłoszeń).

Kliknij i pobierz:

Regulamin wycieczki

Formularz zapisu

Podziel się:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Print

POLECAMY

Pokrewne artykuły:

Maraton teatralny z Niespodzianką Rostworowskiego

Teatr Złoty Róg zaprezentował trzykrotnie przed publicznością Bronowic widowisko na podstawie NIESPODZIANKI Karola Huberta Rostworowskiego. Osadzona w lokalnym klimacie wsi podkrakowskiej lat 20-tych ubiegłego wieku

Facebook Towarzystwa Przyjaciół Bronowic:

Muzeum Rydlówki:

Klub kultury w Mydlnikach:

Rada dzielnicy VI:

Zostaw odpowiedź:

O autorze:

Wpisz szukaną frazę

Szukaj