Wycieczka 7.05.2022 – „Skamieniałe Miasto i Biecz” – zrealizowana

Komunikat:
Zamknęliśmy zapisy na listę podstawową oraz na listę rezerwową uczestników wycieczki 7 maja. Jeśli ktoś z listy podstawowej zrezygnuje to bezzwłocznie skontaktujemy się z osobami figurującymi na liście rezerwowej.
Dziękujemy Państwu za wykazane zainteresowanie.

A wszystkich Państwa zapraszamy do uczestnictwa w wycieczce kolejnej tj. 21 maja, której program i otwarcie zapisów będą dostępne  od 12 maja g. 18.00

 

Wycieczka nr 3: „ Skamieniałe Miasto i Biecz” -ale w planach jeszcze inne atrakcje.

Szczegółowy plan wycieczki jest następujący:

Kraków (parking ul. Tetmajera) – Ciężkowice (rezerwat „Skamieniałe Miasto”, Wąwóz Czarownic, Park Zdrojowy), Biecz (kolegiata z polichromią Wł. Tetmajera, wieża ratuszowa, Muzeum Ziemi Bieckiej – kilka oddziałów (wszystko z przewodnikiem) – kościół w Binarowej (z przewodnikiem)– Zamek w Wiśniczu (z przewodnikiem) –  Kraków (parking ul. Tetmajera).

 Czas wycieczki ok. 12 godz.

Uwagi:

– Uczestnicy wycieczki są proszeni o zabranie dokumentów uprawniających do zniżek do atrakcji turystycznych (Karta Dużej Rodziny, Karta Seniora)

– W planach spacer po rezerwacie „Skamieniałe Miasto” – ok. 1 godziny. Sugerujemy założenie wygodnego obuwia i zabranie kijków do chodzenia.

Jak się zapisać na wycieczkę?

Zapisy na Wycieczkę odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia (w załączeniu pod tekstem)

Pobierz i przeczytaj Regulamin Wycieczki (WAŻNE!) i Formularz, wypełnij Formularz i prześlij w dniach 28.04.2022 – do wyczerpania limitu miejsc (maksymalnie 6.05.2022) na adres mailowy: czasnawycieczki@gmail.com

Dopiero przesłanie prawidłowo wypełnionego formularza, potwierdzonego własnoręcznym podpisem na adres e-mail: czasnawycieczki@gmail.com  oraz otrzymanie na podany w formularzu adres mailowy zwrotnej informacji o skutecznym dokonaniu zapisu (trwa 1-2 dni) potwierdza rezerwację miejsca w autokarze i zapewnia uczestnictwo w wycieczce.

Prosimy unikać zapisywania wielu osób z tego samego adresu mailowego i z podaniem jednego  numeru telefonu!

Jeśli rezygnujesz z wycieczki – nawet w ostatnim dniu – napisz na czasnawycieczki@gmail.com – nie zmarnuje się zwolnione miejsce!

 

 

Do pobrania:

Regulamin wycieczki

Formularz zgłoszeniowy

 

Podziel się:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Print

Wpisz szukaną frazę

Szukaj